Taśma Tesa

Data dodania: 06-08-2019Taśma Tesa


Nazwa: EKO TECH SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres: Fabryczna 1

Miejscowość: Kalety

Kod pocztowy: 42-660

Telefon: 34 357 86 24

WWW: https://www.eko-tech.biz/


Ocena (0 z 0 głosów)
Opis:

Prace malarsko-lakiernicze, szczególnie tam, gdzie łączy się kolory, wymagają specjalnych materiałów. Jednym z nich jest taśma marki Tesa występująca w wielu rodzajach, które mogą być stosowane zarówno do lakierowania pojazdów, gdyż są odporne na wysokie temperatury, jak i do malowania pomieszczeń. Każdą z nich można kupić w firmie Eko-Tech zajmującej się sprzedażą różnych materiałów samoprzylepnych. 

W asortymencie sklepu znaleźć można także taśmy naprawcze tekstylno-materiałowe, które przydają się nie tylko w warsztatach i zakładach przemysłowych, ale dobrze mieć je także w domu, zwłaszcza kiedy przydarzy się jakaś awaria. Co prawda nie są to rozwiązania stale, ale na pewno pomogą ograniczyć rozmiar szkód. Są to taśmy, które świetnie przylegają nawet do chropowatych powierzchni, a po usunięciu nie pozostawiają śladu.

Nie zabrakło też w ofercie dwustronnych taśm montażowych tej firmy, takich, które stosowane są do łączenia różnych materiałów, jak również taśmy ACXplus idealnej do montażu różnych elementów w branży motoryzacyjnej. Jest to taśma akrylowa dwustronna o dużej sile wiązania.

Zostaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne Firmy