Odszkodowanie za lot | Recompensa sp. z o.o.

Data dodania: 08-07-2019Odszkodowanie za lot | Recompensa sp. z o.o.


Nazwa: Recompensa sp. z o.o.

Adres: Zabrska 14

Miejscowość: Katowice

Kod pocztowy: 40-083

Telefon: +48 600-521-458

WWW: https://www.spoznionylot.pl/


Ocena (0 z 0 głosów)
Opis:

Łatwo sobie wyobrazić frustrację pasażera linii lotniczych, który zamiast być już dawno na sympozjum, uroczystości rodzinnej lub na plaży, koczuje od wielu godzin na lotnisku. Wielu wówczas przyrzeka sobie, że tym razem nie odpuści i będzie się starać o odszkodowanie. Kiedy jednak poznają zawiłe przepisy linii lotniczych, którymi podróżowali, rezygnują z obawy, że stracą czas, pieniądze i niczego nie uzyskają.

Dlatego lepiej jest skorzystać z usług doświadczonej firmy na przykład ze strony spoznionylot.pl, która wywalczy odszkodowanie za lot opóźniony, odwołany lub przesunięty, pod warunkiem, że winę za ten stan rzeczy ponosi przewoźnik, co firma ta sprawdza w pierwszej kolejności, aby nie narażać się na koszty. Jedynie czego potrzebuje od zleceniodawcy, to podpisania umowy i dostarczenia dokumentu, że osoba ta była pasażerem określonego lotu.

Jest to bardzo skuteczna firma, która załatwia takie sprawy od lat i nie tylko ma doświadczenie, ale także doskonale zna przepisy prawa i regulacje wewnętrzne przewoźników. Koszt usługi to 20% z uzyskanej kwoty rekompensaty pobierane z dołu.

Zostaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne Firmy